| |
HET Instrument 2008 – People create technology.
LabWing stand rekent op grote toeloop
Breda, 15 april 2008 – Van 20 t/m 23 mei presenteert LabWing zich weer op HET Instrument in de Jaarbeurs Utrecht. Met een kloeke stand van 50 m2 verwacht directeur Luc Scholtis weer veel bezoekers aan te trekken. Ook dit jaar ligt de nadruk voor op Labs-of-Time, al is er naturlijk ook uitgebreid aandacht voor LabCarrier (het ‘nakijkwonder’ voor massaspectrometrische analyseresultaten) en voor LabCost, de slimme applicatie voor integrale kostprijsberekening in het lab.
Het concept Labs-of-Time staat aan de vooravond van een aantal belangrijke vernieuwingen en uitbreidingen. Zo bestaat nu de mogelijkheid om een of meer modules afzonderlijk in te zetten, bijvoorbeeld voor laboratoria die alleen een bestelsysteem of een rapportage-oplossing zoeken. Nieuwe onderdelen van de suite zijn o.m. LabStudy en LabChecks. De eerste module richt zich specifiek op de logistieke opzet van clinical trials; LabChecks is een heuse waakhond op QA-gebied.
Scholtis: ‘Was het concept van het “elektronisch laboratorium” of liever gezegd het “virtuele” front-office van het lab twee jaar geleden voor veel laboratoriumprofessionals nog iets heel vaags, inmiddels zijn prospects de vragende partij. Onze verkoopmensen kunnen het afsprakenboek amper bijbenen. Niet zo gek natuurlijk, want de vakpers toont ook steeds meer aandacht voor dit soort tijdbesparende applicaties. Zo verschijnt er in het volgende nummer van Laboratorium Magazine een uitvoerig artikel over de relatie tussen lab en web. Nee, ik heb veel vertrouwen in de toekomst van ons nog altijd unieke concept!’ Het LabWing-team heet alle lezers van dit bericht van harte uit voor een bezoek aan onze stand D060 in Hal 8.
|
|